Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

 

Silverline Ankastre Bodrum, 2005 yılında tek yetkili ana bayi hizmeti dahilinde Ankastre ürün ve ürün grupları üzerine hizmet verebilmek adına Muğla/Bodrum'da hizmete başlamıştır. Günden güne büyüyen beyaz eşya ve ev aletleri sektörüne yönelik ihtiyaçların daha verimli hâlde giderilebilmesi adına maddi ve manevi etkiler sunarak sektöre katkı sağlamaktadır.

 

Silverline Ankastre Bodrum, Ankastre Ürünler, Fırın, Ocak, Davlumbaz, Aspiratör, Mikrodalga Fırın,  Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Çöp Öğütücü ürün gruplarında ön planda durarak ihtiyaç duyulan her türlü çalışma ve revizyon sayesinde kendi bünyesinde büyümüştür. Muğla'nın Bodrum ilçesinde hizmet verdiğimiz süreçte 2 farklı şubemiz ile hizmet vermiş, Pandemi sürecinde dahi hizmetlerimize kesinti ve aksaklık vermeksizin devam etmiş bulunmaktayız.

 

2020'nin bitime doğru yönelen hizmetlerimizde Türkiye geneline hizmet vermeyi dahada ön plana çıkartarak E-ticaret ve Online Pazaryerlerine daha verimli çabalar sarf etmiş bulunmaktayız. Hizmetlerimizin her daim %100 müşteri memnuniyeti dahilinde yapılması için yoğun çaba sarfederek, kalitemizden ödün vermeden Silverline Ankastre markasına yakışan hizmetimizi gözler önüne sermekteyiz. 

 

Bodrum'da ki iş sektörüne yönelik istihdam ile Silverline Ankastre Bodrum'un daha gelişmiş ve hizmet sunan bir sektör olduğunu gösterebilmek adına, personellerimizi ve çalışma şartlarımızı her geçen gün arttırmış bulunmaktayız. Gerek saha gerekse mağaza için veyahut gerekse online platformlar üzerinde tüm performansımızla hizmetimizi ileriye taşımayı hedeflemekten öteye geçerek bu durumu bilhassa bilfiil uygulamış bulunmaktayız.

 

Mağazamız ve bayimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir ya da dilerseniz doğrudan müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 

İletişim Telefon: 0545 210 0505

 

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?