SILVERLINEBODRUM

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

MİELE SCOUT RX3 HOME VİSİON HD ROSEGOLD - SPQL ROBOT SÜPÜRGE

Ürün yorumu yok
Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 3 İş Günüdür
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !
%35 indirim
53.990,00
35.000,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
           
Ürün Kodu 2317106
Ürün Durumu YENİ
Garanti Süresi 2 YIL
Son 1 Ürün
Ürünü Paylaşın
Pinterest Linkedin

Home Vision HD 

En iyi kalitede izleme 
İki ön kamera aracılığıyla, evde bulunmadığınızda en iyi HD kalitesiyle Scout RX3'ün çalışıpçalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda temizlikişlemleri, gerçek zamanlı olarak cihazın perspektifinden takip edilebilir. Bu şekilde, Scout robot süpürgenin güncel olarak nereyi temizlediğini daima bilirsiniz. Oklu tuşları aracılığıyla robot süpürgeyi kolaylıkla yönlendirebilirsiniz. Kamera görüntülerinin canlı aktarımı şifreli olarak yapılır.
.
 
 

Her türlü zemin için verimli çekiş sistemi 

Halı ve sert zeminlerde güçlü: Mükemmel toz çekimi için 4 temizlik moduna sahip 4 kademeli temizlik sistemi. 

Dört özel donanım özelliğine sahip çekiş sistemi kusursuz temizleme performansını garanti ediyor. 1. Dışa doğru açılabilen kenar fırçaları, kaba kirleri cihazın altına yönlendirir. 2. Bir silindir fırça, bu kaba kirleri yakalar ve ön çekiş deliğine taşır. 3. Arka çekiş deliği, ince kirlerin tamamen alınmasını sağlar. 4. Kuvvetli bir fan sayesinde kirler cihazın toz haznesine ulaşır. 
 

Corner Brush

Sadece Miele'de
Çok daha yüksek temizleme performansı için 
Scout RX3, dışa doğru açılabilen ve cihazdan çıkıntı yapan 20'li yan kolları sayesinde zor ulaşılabilir yerlere de ulaşır. 20 fırça, her bir kenar bölgesini iyice temizler ve köşelerde biriken rahatsız edici “toz yumaklarını” çeker. Bir engele çarptığı zaman Scout RX3'ün yan kolları geri çekilir. Böylece takılı kalmadan yoluna devam eder.
.
 

Eşik endişesi yok: Scout RX3, 17 mm'ye varan yükseklikteki halı kenarlarını ve eşikleri aşar.

 .
 

Miele Scout uygulaması

Kişiye özel temizleme 
Yeni Miele Scout uygulaması, artık robot süpürgeniz için daha fazla kullanım fonksiyonu sunuyor.. Evinizde, örneğin mutfak gibi, sadece belirli bir alanın mı temizlenmesini istiyorsunuz? Bu durumda bu alanı uygulamada favori alan olarak ayarlayınız. Ayrıca, örneğin halılar gibi seçili bölgelerin de temizlenmesini engelleyebilirsiniz. Scout RX3 robot süpürgeniz, temizlik programı sırasında bu bölgelere girmez. 
 
 
Ağ üzerinden akıllı bağlantılar 
Akıllı bağlantılar: Yenilikçi Miele@home sistemimizle Miele cihazlarınızın tüm potansiyelini kullanabilir, gündelik hayatınızı akıllı sistemlerle destekleyebilirsiniz. Tüm akıllı Miele cihazları kolay ve güvenli bir şekilde ağa bağlanabiliyor. Kullanımı çok kolay: Miele uygulaması ile sesli komut sistemi ya da mevcut Smart Home çözümlerine entegrasyonla. Cihazların ağ iletişimi evdeki Wi-Fi yönlendirici ve Miele Bulutu üzerinden gerçekleşir.
 
 
Sanal yaşam alanı haritası
Scout RX3, odalarda sistematik olarak gezinir ve temizlediği yaşam alanlarının sanal haritasını oluşturur. Bu şekilde eksiksiz ve verimli temizlik için en uygun güzergahı belirler. Mobil uygulama üzerinden, harita yardımıyla robot süpürgenin hangi konumda bulunduğu ve nereleri temizlemiş olduğu hemen görülür.
 
 
 

 

2244

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?